OffWhiteStudio

Projektant wnętrz Warszawa

Projekty wnętrz inne niż wszystkie!

ZOBACZ CO PROJEKTANT
WNĘTRZ MOŻE ZROBIĆ
DLA CIEBIE LUB TWOJEJ FIRMY!

Najlepsi projektanci wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie

Jak myślą Państwo? Jaki jest na rynku najlepszy projektant wnętrz? Czy ten, który "ślepo" podąża za wizją i oczekiwaniem swoich Klientów, czy wręcz przeciwnie, ten który "na siłę" forsuje swoje pomysły? Najlepszy projektant wnętrz to zdecydowanie taki, który potrafi połączyć obie te skrajności. Z jednej strony dopasowując się do potrzeb i oczekiwań swojego Klienta, a z drugiej strony podpowiadając mu najlepsze metody i rozwiązania dostepne na rynku.

Czym zajmuje się profesjonalny projektant wnętrz

Projektant wnętrz to nie tylko typowe usługi projektowania, ale również inne usługi towarzyszące temu, takie jak chociażby zakupy z projektantem, home staging czy pełen nadzór autorski.

Co projektant zrobi dla Ciebie?

Zdecydowanie wspiera Klienta na wielu etapach projektu oferując konsultacje, nadzór nad pracami wykończeniowymi, koordynację zamówień i dostaw materiałów. Zapraszamy do skorzystania z oferty w Warszawie i okolicy - projektant wnętrz Warszawa, mazowieckie.


OffWhiteStudio
Projektanci wnętrz Warszawa...


Naszą pracownię tworzą projektanci wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w aranżowaniu wnętrz domów, apartamentów, mieszkań. Nasza wiedza, przede wszystkim ta praktyczna, pełne zaangażowanie w każdy projekt i dbałość o szczegóły na każdym etapie współpracy z Inwestorami, pozwoliły nam na zbudowanie interesującego portfolio. Mamy na swoim koncie setki realizacji, w tym realizacji ""pod klucz", w których wspieramy naszych Klientów na każdym etapie wykończenia domu, apartamentu czy mieszkania.

Projektant Wnętrz Warszawa
OffWhiteStudio Pracownia Projektowa
kontakt@offwhitestudio.pl
tel.: 507-067-155